خانه » دسته‌بندی نشده » دستگیری متکدی میلیونر در سنندج

دستگیری متکدی میلیونر در سنندج


دستگیری متکدی میلیونر در سنندج ، با فرا رسیدن سال جدید طرح جمع آوری متکدیان از سطح شهر با قوت بیشتری در حال اجرا است. در همین راستا یک متکدی حرفه ای با ۶۷ سال سن و همراه داشتن ۳۱ گرم طلا و بیش از ۱۲ میلیون تومان پول نقد در سنندج دستگیر شد. 

مهدی وکیلی دادستان شهرستان سنندج درباره دستگیری این متکدی گفت: این خانم از یکی از روستا های مجاور به شهر آمده و از چندین سال پیش به تکدی گری مشغول بوده است. 

دستگیری متکدی میلیونر در سنندج

دستگیری متکدی میلیونر در سنندج

متکدی مذکور توسط نیرو های جمع آوری و سامان دهی متکدیان که از زیرمجموعه های شهرداری است شناسایی و دستگیر شده است. وی در خیابان امام خمینی تکدی گری می کرده و طی چند سال اخیر توانسته مبالغ هنگفتی از این راه کسب کند. 

ماموارن سازمان پس از انجام بررسی ها لازم موفق شدند مقادیری طلا و حجم قابل توجهی اسکناس که ارزش آن ها بیشتر از ۱۲ میلیون تومان بوده است را از منزل این فرد کشف و ضبط کنند. ثروتی که تنها از مسیر تکدی گری بدست آمده بود. 

او در ادامه گفت: اغلب متکدیان از وضعیت مالی مناسبی برخوردار هستند و فردی که واقعا نیازمند باشد هیچ گاه به این حرفه روی نمی آورد.

وی همچنین متذکر شد که تمامی ثروت این فرد توسط مقامان ذی ربط ثبت و ضبط شده و او برای مشخص شدن وضعیت نهایی به دستگاه های قضایی تحویل داده شده است. 

مدیرمرکز جمع آوری و ساماندهی متکدیان شهرداری سنندج از شهروندان خواستدر راستای کاهش این معضل اجتماعی در سطح شهر به هیچ وجه به متکدیان خیابانی کمک نکنند و شهرداری را در اجرای بهتر و ساماندهی متکدیان یاری دهند.

اکیپ جمع آوری و ساماندهی متکدیان شهرداری سنندج هر سال در آستانه فرا رسیدنسال نو بصورت ویژه نسبت به اجرای طرح جمع آوری متکدیان و افراد کارتن خواب سطح شهر اقدام می کنند. شهر سنندج مرکز استان کردستان با حدود ۵۰۰ هزار نفر جمعیت با سه ناحیه شهرداری اداره می شود.

 

مطالب مرتبط

  • نتیجه انتخابات هفتمین دوره نظام پزشکی اصفهان ۳۱ تیر ۹۶
  • خبر تعطیلی داروگر و روغن جهان ۲۷ فروردین ۹۶ + فیلم
  • رقم قطعی حداقل دستمزد کارگران برای سال ۹۶ تعیین شد
  • تقاضا جالب شهردار تهران از دانش آموزان و جوانان
  • زن جوانی که تنها به خاطر یک ساندویچ از شوهرش جدا شد
  • توهین روزنامه قانون به مدافعان حرم و سپاه قدس + عکس
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز